ГАРЯЧІ НОВИНКИ!!! МАГНІЙ

ГАРЯЧІ НОВИНКИ!!!

МАГНІЙ

Особлива композиція магнію містить ретельно підібране сполучення різних форм магнію для максимальної ефективності капсул «Магній – Піклуванняпро здоров’я» Vivasan.

Магній оксид, важкий гранульований: Ця форма магнію передбачає вищу концентрацію мінералу і повільно вивільняється, забезпечуючи тривалу підтримку.

Три-магній цитрат безводний: Безводний три- магній цитрат легко засвоюється організмом і допомагає врівноважити рівень магнію в організмі.

Магній бісгліцинат: Хелатна форма, сполука магнію з амінокислотою гліцин, що забезпечує кращу переносність та засвоєння організмом.

Магній гліцерофосфат: Ця форма не лише підтримує рівень магнію, але й пропонує додаткові можливості для здоров’я клітин та енергетичного обміну.

Чому магній такий важливий?

Вироблення енергії та метаболізм: Магній відіграє ключову роль у виробленні енергії та бере участь більш ніж у 300 ферментативних реакціях, необхідних для метаболізму.

Розслаблення м’язів і нервова система: Він допомагає розслабити м’язи і відіграє важливу роль у регулюванні роботи нервової системи, що сприяє глибшому розслабленню та покращеному керуванню стресом.

Здоров’я кісток і зубів: Магній важливий для засвоєння кальцію та вітаміну D, що сприяє підтриманню міцних кісток і зубів.

Наша формула магнію ретельно розроблена для забезпечення максимальної біодоступності та переносності. Ця унікальна суміш пропонує широкий спектр переваг для вашого організму і є ідеальною для людей, які не отримують достатньої кількості магнію з їжею.

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!