Бізнес з Vivasan

  • Якщо Ви хочете добитися успіху в якості представника VIVASAN, то повинні обов'язково прочитати і зрозуміти наведені нижче сторінки.image002
  • Якщо у Вас виникнуть питання, то зверніться до нас за роз'ясненням.
  • Якщо Вам потрібна робота, яка забезпечить Ваші фінансові потреби, зробить Вас професіоналом і дасть кар'єрне зростання, то компанія VIVASAN підійде Вам якнайкраще!

Чому ми можемо обіцяти новачкові,
що співпрацюючи з VIVASAN він стане успішним?

1. Тому, що ми поширюємо надзвичайно якісний швейцарський продукт, який дає результат і тому його легко рекомендувати іншим людям...

2. Тому, що ми працюємо в команді нашого президента Томаса Гьотфріда, який регулярно виконує всі свої зобов'язання, і за 20 років існування компанія придбала статус міжнародної.image004

3. У тебе є Я - твій інформаційний спонсор, людина, яка безпосередньо зацікавлена у твоєму успіху, яка зобов'язується передати всі навички і знання, і в парі з новачком пройти його встановлення, як лідера.

Продукція компанії Vivasan поширюється за принципом прямих продажів. Мережевий (багаторівневий) маркетинг - це ефективний метод реалізації, який полягає в продажу товарів безпосередньо кінцевому споживачеві, минаючи численних посередників.

Все більше і більше людей обирають для себе цей вид бізнесу!!!

Переваги МЛМ:

1. Це не робота, а власна справа (отримуємо дохід, а не зарплату).

2. Можливість почати власну справу малими інвестиціями (реєстрація в компанію 3 продукти, витрати на дзвінки, каталоги... інвестиції часу, енергії).

3. Цей бізнес передбачає систему наставників (ти ніколи тут не будеш один, є система наставників-спонсорів і робота в команді).
4. Сам вибираєш з ким працювати (вибір своєї команди).

5. Можливість поєднати роботу з цим бізнесом (це важливо, особливо на початку).

6. Немає вікових обмежень, обмежень за освітою, статтю, немає значення місце проживання людини.

7. Наявність готової інфраструктури для розвитку власного масштабного діла.

8. Можливість створення пасивного доходу з передачею його у спадщину дітям.

9. Вільний графік роботи, без прив'язки до місця роботи.

10. Освіта, яка змінює життя.

11. Немає обмежень у кар'єрі для кожного.

12. Можливість отримувати безмежний дохід.

13. Можливість мати друзів по всьому світу.

14. Можливість величезного визнання (ти стаєш дуже важливий у житті багатьох людей).

Чому Ми вибрали VIVASAN?

VIVASAN - представляє на нашому ринку швейцарську продукцію, яка:image006
1. Виготовлена тільки на території Швейцарії.

2. Компанія має власне виробництво на території Швейцарії.

3. Компанія має власні плантації рослинної сировини.

4. Асортимент продукції більше 250 найменувань.

5. Вся продукція на натуральній рослинній основі (без гормонів, антибіотиків, консервантів)

6. 100% продукції, яка підлягає сертифікації - сертифікована. Виключена фальсифікація - підробка.

7. Компанія представлена в 30 країнах світу (є можливість користуватися продукцією в тій країні, де ви перебуваєте.

8. Єдина цінова політика на продукцію в усьому світі.

9. Швейцарія -країна, де заборонено використання генетично модифікованих продуктів.

10. Тільки в Україні діють 70 представництв VIVASAN.

11. Більшість продуктів не мають вікових обмежень.

12. Вступ в компанію товарний (3 продукти на вибір), без викупу пакета документів, відсутні щорічні оновлення в компанію, немає примусових закупок.

13. Є продукти, які не мають аналогів на ринку, найголовніше те, що дають видимий результат, у багатьох випадках досить швидко.

14. Відсутні "підводні камені" в маркетинг-плані. У нас немає таких неприємних моментів, як, "ключ до об'ємної знижки", відходження структур під фірму або під спонсора верхньої лінії.

Девіз нашої компанії: "Клієнту - найвища якість та найкращий сервіс!"

Мережевий маркетинг з Vivasan - це унікальна можливість для звичайних людей домогтися незвичайного успіху!

Ваш персональний успіх при спільній діяльності з компанією Vivasan залежить не тільки від обсягу Ваших власних продажів, але і від Вашої активної діяльності по залученню нових представників та створення власної структури. Контактність, уміння спілкуватися з людьми, а також активність залучення і мотивування нових членів Vivasan сприяють значному підвищенню Вашого доходу.

Є два шляхи, щоб досягти успіху в Vivasan:

1. Продаж продукції клієнтам з детальною консультацією. За це Ви отримуєте не тільки відсоток від продажів, але і Об'ємну Знижку. Зрозуміло, що чим більше клієнтів у Вас куплять продукцію, тим більше будуть Ваші товарообороти, і тим більше грошей ви заробите.

2. Залучення до роботи в нашій компанії інших людей, тобто побудову своєї власної структури. Чим більше людей Ви зареєструєте, тим більшою буде Ваша структура й тим більше грошей в кінцевому підсумку Ви заробите.

Ви можете вибрати для себе будь-шлях до успіху, який Вам до душі. Хоча набагато швидше Ви досягнете успіху, використовуючи обидві можливості просування до фінансового благополуччя, які надаються Вам компанією Vivasan.

Ви можете легко оцінити переваги роботи в Vivasan:

1. Кілька видів винагороди.image008

Ви гарантовано отримуєте роздрібну прибуток, об'ємну знижку, премії за глибину структури, інші грошові бонуси.

2. Мотиваційні програми.

Ви вправі брати участь у всіх мотиваційних програмах, що проводяться компанією. Ви можете заробити як грошову винагороду, так і призи та подарунки. Такі мотиваційні програми спрямовані на підвищення товарообігу, так і на розвиток структури.

3. Справедливий розподіл прибутку- враховані інтереси всіх учасників.

  • Новачок, вступаючи в бізнес, отримує винагороду буквально за перші свої кроки. Дохід від продажів, об'ємна знижка, стартова премія і швидкі комісійні безсумнівно зацікавлять новачка.
  • Той, хто вже зробив перші кроки і починає формувати свою структуру, відчують гарну надбавку від групової премії та премії за глибину структури. На цьому етапі збільшиться і відсоток об'ємної знижки.
  • Той, хто прийшов в мережевий бізнес за головним його достоїнством - залишковим доходом - буде особливо радий бонусів Vivasan. Це дійсно - пенсія, страховка, авторський гонорар.

4. Швидке кар'єрне зростання і зростання заробітної плати.

Ваш кар'єрний ріст і зростання доходу залежить тільки від вкладеної вами праці. Серйозне ставлення до власної справи дозволить вам швидко досягти успіху і, головне, постійно рости і розвивати свій бізнес.

5. Легкість вступу в бізнес.

Щоб почати працювати в компанії Vivasan достатньо придбати в компанії Vivasan комплект продукції в кількості трьох штук. Компанія не встановлює фіксовану суму першої закупівлі.

6. Використання усіх рівнів при розрахунку об'ємної знижки.

Маркетинг-план Vivasan виплачує об'ємну знижку за роботу всіх дистриб'юторів, не залежно від того на якому рівні вони знаходяться. Це дозволяє розвивати свою структуру в глибину і отримувати дохід не лише від своїх власних зусиль, а й від роботи нижчестоящих дистриб'юторів.

7. Відсутність обов'язкового щомісячного особистого об'єму.

Ніяких зобов'язань в обсязі постійних закупівель немає. Ви і Ваша команда купуєте стільки товарів, скільки вважаєте за потрібне.

8. Необмежені фінансові перспективи.

Маркетинг-план Vivasan дарує унікальну можливість досягти неймовірних успіхів у побудові та розвитку власної справи. Даний план дає змогу отримувати дохід з кожної нової структури.

9. Право спадкування бізнесу.

При необхідності ви можете передати права володіння бізнесом, що офіційно відображено у маркетинг-плані Vivasan. Це дозволяє бути впевненим, що ваша праця не пропаде даремно.

 

Мережевий маркетинг з Vivasan - це унікальна можливість для звичайних людей домогтися незвичайного успіху!

Ваш персональний успіх при спільній діяльності з компанією Vivasan залежить не тільки від обсягу Ваших власних продажів, але і від Вашої активної діяльності по залученню нових представників та створення власної структури. Контактність, уміння спілкуватися з людьми, а також активність залучення і мотивування нових членів Vivasan сприяють значному підвищенню Вашого доходу.

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!