Щоб отримати дисконтну картку необхідно придбати 5 продуктів за роздрібною ціною. Це можуть будь-які продукти на ваш вибір - 5 різних найменувань, 5 одиниць одного продукту. Починаючи з шостого продукту і на всі наступні покупки буде діяти знижка 23 % в будь-якому офісі Vivasan. Бути споживачем Vivasan дуже зручно і вигідно, адже жодна мережа аптек або супермаркетів не надає такої знижки.

Важливо!!! Отримуючи картку постійного клієнта ви не маєте жодних зобов'язань - ні здійснювати регулярні закупівлі чи поширювати нашу продукцію. Ви отримуєте знижку і можете використовувати її, коли вам зручно і при необхідності. При оформленні картки клієнта нам не потрібні ваші особисті дані - паспортні дані та ідентифікаційний номер. Це карта споживача, а не підприємця - державні органи не мають ніякого відношення до ваших покупок.

Як власник картки клієнта ви отримаєте ряд вигідних переваг –

image002

 1. Іменний реєстраційний номер (дає право на постійну знижку і накопичувальні бонуси як в нашому магазині, так і в будь-якому представництві Vivasan по всьому світу)

 2. Додаткові знижки.

 3. Право на участь у різних конкурсах, акціях від компанії.

 4. Безкоштовна доставка замовлень від 3000 грн.

 5. Безкоштовні консультації щодо вибору і застосування продукції.

Реєстрація в компанії дає ще багато переваг. Дізнайтеся про це докладніше, зателефонувавши нам або написавши лист.

Наша компанія заохочує покупців. Залежно від сукупної вартості товарів, які купуються для отримання реєстраційної картки Vivasan, Ви отримуєте в подарунок комплект лікувальних кремів об'ємом 15 мл.:
dostavka

 • Крем Календула
 • Крем Чайне дерево
 • Крем Ялівець
 • Крем Чебрець
 • Крем Віва Актив
 • Крем для ніг

Варіанти подарункових комплектів:

 • при реєстрації на суму від 3100грн. - 2 лікувальних креми Vivasan (загальною вартістю 300 грн.);
 • при реєстрації на суму від 3700грн. - 4 лікувальних креми Vivasan (загальною вартістю 600грн.);
 • при реєстрації на суму від 4600грн. - 6 лікувальних кремів  Vivasan (загальною вартістю 900 грн.).

Таким чином ви зможете швидше вивчити палітру нашої продукції. Багато наших покупців здійснюють першу покупку на вищезазначені суми саме для того, щоб отримати можливість спробувати більш широкий асортимент нашої продукції.

При реєстрації в структурі нашого інтернет-магазину та купівлі товарів Vivasan від 2880 грн., Ви отримуєте безкоштовно  Книгу по Ароматерапії.

Карта постійного клієнта діє по всій мережі Vivasan, а саме в 70 офіс-магазинах України та в 30 країнах світу.

Якщо ви порекомендуєте продукцію Vivasan вашим знайомим, розкажіть про можливість оформлення карти постійного клієнта ви отримаєте винагороду від компанії Vivasan за нового споживача - подарунки, які ви виберете із усього асортименту продукції Vivasan. Чим більше сума покупки, яку ви запросили тим більший подарунок ви отримаєте. Таку діяльність не можна розглядати як бізнес, а від подарунків не відмовляється ніхто. Якщо вас запросили спробувати продукцію Vivasan ви також отримаєте можливість безкоштовно відвідати інформаційні лекції, школи-навчання, дегустації продукції. Ви маєте можливість отримати корисну інформацію про здоров'я, продукцію Vivasan та її використання.

 

Отримавши дисконтну карту Vivasan, Ви зможете купувати 100% натуральні ефірні олії, якісну косметику, вітамінно-мінеральні комплекси та інші товари для здоров'я та краси як у нашому інтернет-магазині, так і в будь-якому представництві компанії Vivasan. Ваш особистий реєстраційний номер діє на будь-якому офіційному складі Vivasan як в Україні, так і в інших країнах, де є представництва компанії Вівасан.

Крім того, маючи особисту дисконтну картку Vivasan, в подальшому ви зможете навіть стати нашим представником у своєму місті і отримувати пристойний дохід.

Про це можна детальніше прочитати у Плані маркетингу Vivasan, або дізнатися у нас - ми із задоволенням Вас проконсультуємо. Власники дисконтних карток, оформлених у нашому інтернет-магазині, економлять на отримання своїх посилок.

image002

Всі замовлення від 1300 грн. за умови передоплати і отримання на склад Нової пошти відправляються безкоштовно. 

Посилка може бути доставлена в будь-який населений пункт України, з якими працює служба доставки Нова Пошта
.

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!