Партнери компанії VIVASAN

image002Компания "Elixan Aromatica" провідна європейська фірма по виробництву і продажу високоякісних ефірних олій, розташована в місті Гэвиль, Швейцарія.

Elixan Aromatica виробляє ефірні олії високої степені очищення, отримані сучасними ефективними методами - перегонкою з водяною парою і холодним пресуванням (цитрусові).

Якість випущених ефірних олій контролюється газохроматографічної і хромато - мас - спектрометричним методами досліджень.

image003

Завдяки високій якості, ефективності та чистоти, ефірні олії компанії Elixan Aromatica широко використовуються в клініках і будинках престарілих, у пологових відділеннях, у школах і навчальних закладах, профілактика респіраторно - вірусних інфекцій.

ІННОВАЦІЇ ТА ТРАДИЦІЇ + КОСМЕТИКА Й МЕДИЦИНА.

image005

Компания "INTRA Cosmed" є відомим європейським виробником лікувально - косметичних засобів на основі цілющих трав, розташована в місті Урнэш, Швейцарія.

Вся продукція компанії INTRA Cosmed відповідає вимогам безпеки, що гарантує їх ефективність і переносимість.

Головною перевагою косметичної продукції INTRA Cosmed є те, що вона виготовляється з екологічно чистої сировини з застосуванням новітніх технологій і не містить парабенів.

image007Компания INTRA Cosmed користується репутацією серйозної новаторської марки, яка використовує в своїх розробках новітні досягнення науки.

У 2008 році компанія VIVASAN придбала контрольний пакет акцій компанії INTRA Cosmed.

 

ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ + ШВЕЙЦАРСЬКА ТОЧНІСТЬ!

image009

Компания "Swiss Caps" є однією з провідних європейських компаній по виробництву драже, капсул і таблеток, розташована в місті Кірхберг, Швейцарія.

"Swiss Caps" перша компанія, яка вивела на ринок безжелатинові м'які капсули SOFTGELS, є кращим європейським виробником і отримує замовлення з усього світу.

image010

При виготовленні продукції для фірми VIVASAN компанія Swiss Caps використовує сировинну лінійку більш ніж 1200 видів сировини. При цьому до вибору постачальників сировини та матеріалів для виробничого процесу пред'являються вимоги відповідності харчовому законодавству і правовим нормам у галузі виготовлення і застосування ліків.

 

image012

Компанія “Dr. Dunner" є відомим швейцарським виробником харчових добавок у твердих і рідких формах, а також фіто - лікарських засобів на основі екологічно чистої рослинної сировини, розташована в мальовничому кантоні Швіц, Швейцарія.

Сьогодні компанія “Dr. Dunner" експортує свої продукти більш ніж у 20 країн світу. Найбільший оборот компанія має в Швейцарії, Німеччині і Канаді, де діють суворі закони, що стосуються харчових добавок. Продукція під маркою “Dr. Dunner" відрізняється особливою екологічною чистотою і високою якістю.

image013

Виробництво відповідає сертифікату GMP. Кожні 2 роки продукція цієї компанії проходить контроль на відповідність медичним вимогам.

  

image014"COSVAL" найбільша італійська компанія з виробництва натуральних безпечних фарб для волосся і лікувальних шампунів на основі золотого проса, унікальних цілющих мазей і бальзамів, а також революційної косметики проти старіння шкіри. Компанія, розташована в Ломбардії, в місті Арезе, недалеко від кордону зі Швейцарією.

"COSVAL" є інноваційною компанією, лідером ринку Італії, Швейцарії, Австрії та Німеччини.

image016Вся продукція компанії "COSVAL" виготовляється в Швейцарії на власному виробництві, а на території Італії здійснюється тільки упаковка і подальша реалізація.

 

НЕХАЙ ЇЖА БУДЕ ВАШИМ ЛІКАМИ, ЩОБ ЛІКИ НЕ СТАЛИ ВАШОЮ ЇЖЕЮ!!!

image018Компания "OSWALD" є виробником продуктів харчування на рослинній основі, розташована в Штайнхаузен, Швейцарія.
В асортимент входять БАД, фруктові сиропи, сухі приправи і супи, збагачені вітамінами і корисними мікроелементами. Крім того, компанія "ОСВАЛЬД" випускає різноманітні готові страви, виготовлені у відповідності з новітніми науковими досягненнями в області харчування.

image020Компания "ОСВАЛЬД" виробник продуктів харчування №1 в Швейцарії з обігом 62 млн. швейцарських франків. Має власний центр досліджень, виробництва і логістики.

Широко використовується інноваційне сировину за DSSH - технології. Вся сировина контролюється постачальниками, експертами Освальд і VIVASAN.

 

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!