Що таке VIVASAN?

Ось уже 20 років компанія VIVASAN є генеральним представником ряду відомих швейцарських виробників натуральних продуктів для краси та здорового способу життя. Висока якість продукції, сучасні технології виробництва, унікальне «ноу - хау» і багаторічний досвід роботи дозволили за цей термін розширити географію VIVASAN: наші філії працюють на території 30 країн Європи, Азії та Америки. Для виробництва продуктів VIVASAN використовується тільки екологічно чиста натуральна сировина, що минув систему багатоступеневого контролю.

А унікальні методики переробки рослинної сировини з використанням високотехнологічного сучасного обладнання забезпечують бездоганну якість продуктів VIVASAN, підтверджене сертифікатами GMP(«Good manufacturing practice») – найвищим стандартам якості.

vivasan 1

Компанія VIVASAN – прихильник старих європейських традицій, однак, дбайливо зберігаючи перевірені часом рецепти, для задоволення запитів своїх споживачів постійно використовує оригінальні ідеї та рішення, засновані на останніх наукових відкриттях. В наших лабораторіях в Швейцарії розробляються все нові і нові продукти, число яких досягло майже трьохсот. Постійно збільшується у всьому світі кількість людей, які обирають правильний спосіб життя і високоефективні продукти - носії натуральних компонентів, що забезпечують зростання продукції VIVASAN.

За роки роботи з крихітної фірми з десятком співробітників VIVASAN перетворився на успішну міжнародну компанію з величезною кількістю активних незалежних представників. Незважаючи на різницю у законодавстві, всі наші філіали і незалежні представники реалізують продукцію за єдиним Планом маркетингу. Розповсюдження продукції компанії VIVASAN за методом прямих продажів дозволяє утримувати досить низький за світовими стандартами рівень цін і добитися успіху в бізнесі різним верствам населення.

vivasan 4

Не менш важливим фактором успіху VIVASAN є атмосфера взаємної довіри, надійності, відповідальності і оптимізму. Ви і самі зможете переконатися в тому, як злагоджено працює компанія, скільки можливостей для досягнення успіху Вам тут відкриється. Приєднуйтесь до сотень тисяч людей по всьому світу, які знайшли в VIVASAN успіх, стабільність, особистісний ріст, впевненість у завтрашньому дні, здоров'я і вірних друзів.

VIVASAN - це компанія, за якою майбутнє!!!

 

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!