«ШВИДКА ДОПОМОГА» З АРОМАТИЧНИМИ ОЛІЯМИ

image001

Кожному доцільно мати в домі кілька ефірних рослинних олій. Вони можуть стати в пригоді, коли, не дай Боже, знадобиться «швидка допомога».

Як же користуватись ефірними оліями в конкретних випадках?

Ось кілька прикладів.

Людина поранилася. Необхідно дезинфікувати рану. В такому разі на допомогу прийде ефірна олія чайного дерева або лаванди.

Дезинфекція рани
• Капнути на рану чисту (не розведену) ефірну олію чайного дерева чи лаванди.

Як зупинити кровотечу? Тут в пригоді стане ефірна олія васильків.

Зупинка кровотечі
♦ На марлеву серветку капнути чотири-п'ять крапель олії васильків. Туго забинтувати. Зверху покласти щось холодне. Через тридцять хвилин компрес зняти.

Якщо людина зазнала термічного опіку — що робити в такому разі? В аптечці вашій є ефірна олія лаванди. І саме вона надасть невідкладну допомогу.

Термічний опік
♦ Нанести на ділянку опіку кілька крапель олії лаванди. Міхур не потрібно проколювати. Олію мазати зверху на міхур. Людина відчує полегшення.

А зараз розглянемо, як за допомогою ефірної олії можна зупинити носову кровотечу. В такому разі знадобиться олія васильків або лимона чи герані.

Носова кровотеча
♦ На тампон капнути краплю ефірної олії васильків (лимона, герані). Тампон акуратно вставити у ніздрю. Невдовзі кровотеча припиниться.

Припинити маткові кровотечі або вилікувати рясні менструації допоможе також ефірна олія васильків. Для цього слід приготувати ліки.

Маткова кровотеча
♦ Одну краплю ефірної олії васильків розчинити в чайній ложці меду. Вживати п'ять-шість разів на день. Жінка помітить поліпшення стану здоров'я.

Якщо мучить головний біль, мігрень, що тоді діяти, як подолати недугу? Які олії прийдуть на допомогу? В такому випадку зможуть усунути біль досить багато олій. Вочевидь у вашій домашній аптечці знайдеться хоча б одна з них. Отже, допомагатимуть ефірні олії васильків або лимона, чи м'яти, герань також порятує, і не менш ефективно зробить це олія лаванди.

Допомога у разі головного болю
♦ Втирати обережними, легкими рухами в біологічно активні точки одну з ефірних олій: васильків, лимона, м'яти, герані, лаванди.

Незабаром людина відчує, що біль минув.

Здається, немає гіршого, коли мучить зубний біль. Що ж у такому разі діяти? Чи є ефективні ліки серед ефірних олій? Ми відповідаємо ствердно. Так, є. І це знову знайомі вже вам олії чайного дерева або васильків.

Усунення зубного болю
♦ На ватний тампон капнути одну краплю ефірної олії чайного дерева або олії васильків. Прикласти тампон до зуба, який болить, легко прикусити його (притримувати зубами, щоб не випав).

По певнім часі біль ущухне.

image002

Гострий біль у вусі дошкуляє не менше, ніж зубний. Яка ефірна олія спроможна допомогти в такому разі? Це знову-таки знайомі вам ефірні олії: герані, васильків, лаванди, чебрецю, розмарину — кожна з них може стати «швидкою допомогою».

Гострий біль у вусі
♦ Одну краплю ефірної олії герані (або васильків чи лаванди, чебрецю чи розмарину) розчинити в трьох краплях олії соняшникової. Змочити в розчині ватну турунду і вставити в зовнішній слуховий отвір на тридцять хвилин.

Біль поступово мине.

Якщо людина страждає від укусу комара, бджоли, оси тощо, то на місце укусу слід капнути одну краплю ефірної олії чайного дерева (або васильків, чебрецю, розмарину чи лаванди). Свербіння і набряки минуть.

Гематома. В такому разі ефективно допоможе ефірна олія лаванди. її слід просто нанести на уражену гематомою ділянку.

Незрідка запитують, чи зможе ефірна олія усунути больовий синдром за виразкової хвороби. Чи допоможе усунути печію? Знову відповідаю: так. І допоможе олія лаванди.

Ліки для усунення больового синдрому та печії
♦ Одну краплю ефірної олії лаванди розчинити в столовій ложці молока і випити. Зробити це тричі впродовж дня.

Кишкова колька також нікого не повинна «змусити» розгубитися. Ви маєте знати, що олії лаванди або фенхелю допоможуть припинити цей біль.

Кишкова колька
♦ Одну краплю ефірної олії фенхелю або лаванди розчинити в столовій ложці молока чи меду. Випити.

Або зробити аплікацію на живіт, на ділянку болю: на вологу серветку капнути кілька крапель олії фенхелю або лаванди. Можна втирати олію лаванди чи фенхелю в живіт, капнувши кілька крапель олії на дитячий крем.

Якщо турбує біль в ділянці серця нейрогенного характеру, його можна усунути за допомогою ефірної олії м'яти.

Біль у серці
♦ Одну краплю ефірної олії м'яти капнути на чайну ложку або шматочок цукру і з'їсти. Вжити три-п'ять разів упродовж дня.

Крім того, з олії розмарину можна зробити додаткові ліки (чотири-п'ять крапель ефірної олії додати до п'ятдесяти мілілітрів води; намочити в розчині серветку і покласти її на ділянку серця).

Людина знепритомніла, що робити в такому разі?

Непритомність: перша допомога
♦ Покласти хворого так, щоб ноги лежали на підвищенні. Втирати ефірну олію чебрецю або розмарину в точку, яка розташована між носом і верхньою губою. Всередину прийняти одну краплю олії м'яти (капнути на цукор).

Низький артеріальний тиск. Допоможе олія чебрецю або розмарину.

Допомога людині з низьким тиском
♦ Вжити внутрішньо одну краплю ефірної олії чебрецю або розмарину (капнути на цукор). Втирати в біологічно активні точки олію чебрецю або розмарину.

Якщо артеріальний тиск високий, то звертатися слід до інших ефірних олій — іланг-ілангу або апельсина.

Допомога у разі високого тиску
• Прийняти всередину одну краплю ефірної олії іланг-ілангу або апельсина (на шматочку цукру). І втирати олію в біологічно активні точки.

Отруєння алкоголем
♦ Спочатку слід викликати у людини блювання. Потім дати їй випити якнайбільше води, до якої капнути п'ять-шість крапель ефірної олії фенхелю. Після цього можна зробити очисну клізму. Те ж саме стосується й інших побутових отруєнь.

У людини висока температура
♦ Щоб знизити температуру, рекомендую приймати всередину по одній краплі ефірної олії м'яти або евкаліпта (капнути на чайну ложку цукру) до шести разів на день. Також розтирати тіло розчином: п'ять-шість крапель олії м'яти або евкаліпта розвести в ста мілілітрах води.

Гострий кон'юнктивіт
• Промивати очі лікувальним розчином: на чверть чайної ложки соди харчової капнути дві-три краплі ефірної олії чайного дерева і додати до ста мілілітрів води. Спочатку трохи пектиме, а потім стан поліпшуватиметься

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!