ДІАГНОСТИКА №1

ЗДОРОВ’Я- НАШЕ ВСЕ!!!

Компанія VIVASAN пропонує піклуватися про здоров’я за прикладом Швейцарії- країни, яка ось вже багато років перебуває в лідерах серед країн світу за рівнем життя та охорони здоров’я. Швейцарці вважають, що основний принцип збереження здоров’я- це профілактика, і успішно доводять, що вона дешевша лікування. Багато проблем легше усунути, якщо дізнатися про них завчасно.

У нас Ви можете пройти комп’ютерне тестування організму- БІОПУЛЬСАР.

image001

Найновіші дослідження в сфері медицини довели, що хвороба розвивається спочатку на енергетичному рівні, а вже потім на тілесному, тобто, біль, тиск, висип і тому подібне- це кінцева стадія хвороби. А вона набагато швидше розвивається, коли людина нічого не відчуває. Тому, якщо виявити хворобу на початку, тим менше фінансових затрат у майбутньому: ПРОФІЛАКТИКА ДЕШЕВШЕ!

Німецькі вчені інноватори розробили апарат БІОПУЛЬСАР. Який вимірює енергетику органів і систем людини. Він не ставить діагноз, але показує де є проблема. Щоб пройти повне обстеження в лікарні потрібно не один день і не одну тисячу гривень. Наша процедура коштує 100 грн.

АПАРАТ БІОПУЛЬСАР- покаже, що у вас не так, якщо проблема вже виникла, а Ви про це і не догадуєтесь! Адже нічого не болить! А якщо з Вами все в порядку, тоді у Вас з’явиться новий привід порадіти за себе! Не відкладайте на завтра те, що можна зробити зараз!

image003

ДЛЯ ВАС Є ВИГОДИ:

  1. Діагностика коштує 100 грн., але якщо Ви візьмете з собою більше 3 людей, тоді для Вас діагностика буде абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ!

  2. Ви отримаєте безкоштовну консультацію лікаря!

  3. При закупці продукції на суму 1500 грн. і більше ви отримуєте подарунок( кожного місяця подарунки змінюються).

 

Переваги діагностики на Біопульсарі:

1. без роздягання - свідчення прочитуються з долоні руки;
2. без опромінення і шкідливого впливу - апарат не посилає ніяких випромінювань
3. без контакту з лікарем - Вам не потрібно йди в поліклініку або іншу медичну установу, тестування можна провести відразу всієї родини у Вас вдома;
4. швидкі результати - зчитування інформації займає 2-3 хвилини, після чого необхідно ще хвилин 20-30 на розшифровку показань приладу;
5. економія коштів і часу - за 2 - 2,5 години сім'я з 4 чоловік, отримує повне уявлення про стан здоров'я кожного члена сім'ї, а вартість тестування 100 грн / чл., робить її загальнодоступною;
6. Європейська якість - Біопульсар Сертифікований в Європі як діагностичний прилад медичного призначення Клас 2A (сертифікат відповідності вимогам до медичних продуктам РЄ 0483 і сертифікат відповідності вимогам з електромагнітної переносимості).

КОЛИ НЕОБХІДНО ПОЧИНАТИ ЗАМИСЛЮВАТИСЯ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я?

Правильна відповідь- якомога раніше, і з цим складно не погодитись. Компанія VIVASAN пропонує всім, кому не байдуже своє здоров’я і здоров’я близьких пройти діагностику БІОПУЛЬСАР, для отримання повної і достовірної інформації про стан здоров’я!

 

 

ДІАГНОСТИКА №2

Гемосканування: крапля крові розповість про стан організму

Діагностика, яка, на відміну від звичайного загального аналізу крові, показує не лише кількісні, але й якісні характеристики крові. Отриманий спектр інформації часто дозволяє розпізнати причини недуг і симптомів, з якими люди тривалий час безуспішно борються.
image005
Гемосканування крові – це методика діагностування організму шляхом дослідження капілярної живої краплі крові, яка береться з пальця. Для проведенні цієї процедури використовують темнопольний мікроскоп, здатний збільшувати зображення в тисячі разів, одночасно транслюючи його на монітор.

Ця процедура значно відрізняється від стандартного загального чи біохімічного аналізу крові. Після забору кров розтирають на скельці і додають певні барвники, аби побачити необхідні елементи. Таким чином досліджують уже пошкоджену кров, адже відбулося штучне втручання.

Також загальний і біохімічний аналізи показують лише кількісні характеристики крові. Проводиться підрахунок рівня еритроцитів, лейкоцитів та інших елементів, і якщо їхня кількість перебуває в межах норми, то вважається, що стан крові нормальний. Проте гемосканування показує, що це далеко не завжди так.

Методика гемосканування є якісним аналізом, а не кількісним, тому дозволяє спостерігати за всіма процесами, що відбуваються в крові. Тим паче аналіз проводиться без механічного втручання в кров і максимально швидко (одразу після забору), що дає можливість фактично побачити кров такою, якою вона циркулює в судинах. Окрім цього, пацієнт за допомогою монітора і сам має змогу бачити, що саме відбувається в його крові.

image007

Густина крові. Якісних характеристик, які показує гемосканування, безліч. Найперше, це густина крові, яку визначають завдяки еритроцитам. Чим більше склеєних між собою еритроцитів, тим густіша у людини кров, а це свідчить про те, що в організмі гірше розноситься кисень. І цю людину, швидше за все,  турбуватимуть головні болі, перепади артеріального тиску, запаморочення, поганий сон.

Часто згущена кров спричиняє клініку, подібну до синдрому Рейно – порушення мікроциркуляції крові в дрібних судинах, в результаті чого виникають скарги на постійно холодні руки, ноги. Окрім цього, згущена кров несе в собі ризик інфаркту міокарда, тромбозів.

Дуже часто, як тільки людина вирішує питання густої крові, у неї усувається проблема підвищеного артеріального тиску.

Імунітет. За якісним станом лейкоцитів можемо судити про імунну систему. Часто буває так, що загальний аналіз крові показує кількість лейкоцитів у межах норми, однак під час гемосканування видно їхній неправильний розмір. Тобто необхідний рівень лейкоцитів начебто є, але їхня активність «непродуктивна». Відтак це свідчить про ослаблений імунітет.

Сечова кислота. Під час гемосканування можна дізнатися про різні продукти обмінних процесів. Наприклад, кристали сечової кислоти.

Сечову кислоту із організму повинні виводити нирки, коли ці кристали є в крові, нирки чомусь недопрацьовують. З часом зайва сечова кислота нашаровується в суглобах, що призводить до болів, розвитку остеохондрозу, відкладання солей. Якщо рівень сечової кислоти в крові надто великий, то це вже ознака подагри.

Ортофосфорна кислота. Те саме стосується і кристалів ортофосфорної кислоти. Якщо в організмі недостатньо засвоюється кальцій, то під мікроскопом ця кислота набуває темного забарвлення. У такому разі можна говорити про можливі порушення роботи щитовидної залози, надмірне вживання кави. Також ортофосфорна кислота стає помітною в крові під час клімактеричного періоду – коли часто починає розвиватися остеопороз. Адже в жінки кальцій засвоюється в кістці також за допомогою естрогенів, які з початком клімаксу зникають.

В таких випадках потрібно починати вживати препарати, які б сприяли засвоєнню кальцію. Можна спожити величезну кількість кальцію, але він все одно не потрапить у кістку- повинні бути супутні речовини, які цьому сприятимуть: вітаміни К2, D3, фітоестрогени.

Холестерин. Часто під час гемосканування знаходять холестерин, що свідчить про застій жовчі, недобру роботу печінки, виникає ризик утворення бляшок.

Бактерії. Темнопольний мікроскоп дає можливість побачити мікрофлору в крові. Надмірна кількість патогенних бактерій свідчить про виражений дисбактеріоз в організмі – страждає кишечник. Так само може спостерігатися хронічний тонзиліт.

Паразити. У 80% випадків діагностики методом гемосканування знаходять личинки паразитів. Можна навіть виявити такого небезпечного паразита, як ехінокок, котрий, потрапляючи в печінку, сприяє утворенню кіст, які іноді плутають із пухлинами.

Токсичне ураження. Одним із показників такого ураження, яке можна помітити під час гемосканування, є пошкоджені еритроцити – коли вони набувають зіркоподібної форми. Часто це можна виявити у осіб після медикаментозної терапії, у тих, які багато курять, часто робили рентген, мешкають біля телефонної вишки, працюють в приміщенні з великою кількістю комп’ютерної техніки тощо.

Зазвичай, гемосканування проводять у приватних лабораторіях. Вочевидь, це спричинено тим, що якісна характеристика крові потребує індивідуального підходу – лікарю, який проводить таке дослідження, потрібно детально розпитувати пацієнта про можливі причини того чи іншого показника. У державних медичних закладах, де щодня насичений потік пацієнтів, на це здебільшого бракує часу.

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!