НОВИНКИ!!! BIOREPAIR+ANTISTRES Biorepair+Immune

НОВИНКИ!!! BIOREPAIR+ANTISTRES  Biorepair+Immune

 

Пробіотичні продукти чинять приголомшливий вплив на наше здоров'я!

Ці особливі продукти містять живі бактеріальні культури, які сприяють відновленню та підтримці балансу кишкової флори. Якщо кишкова флора здорова, це допомагає усунути проблеми з травленням, зміцнити імунну систему та покращити здоров'я шкіри.

Вплив пробіотичних харчових добавок на здоров'я підтверджено численними дослідженнями. Завдяки прийманню пробіотичних культур можна пригнічувати ріст небажаних бактерій у кишківнику, водночас сприяючи розвитку корисних бактерій.

Однак, співробітники компанії Vivasan  пішли далі. Вони розробили лінійку пробіотичних продуктів Biorepair+,  які було дбайливо адаптовано до потреб споживачів.

 

Biorepair+Immune

Препарат Biorepair+Immune було спеціально розроблено для зміцнення імунної системи. Кожна капсула містить пробіотичні штампи у такому складі:

  1. Bifidobakterium lactis BLa80 -10 мільярдів у кожні капсулі
  2. Streptococcus thermophilus ST81 - 5 мільярдів у кожні капсулі
  3. Luctobacillus plantarum Lp90 - 5 мільярдів у кожні капсулі

Bifidobakterium lactis BLa80 - мають кілька різних механізмів дії в організмі . Нижче перелічено деякі з їхніх найголовніших ефектів.

Сприяння травленню: Bifidobakterium lactis BLa80 допомагає зменшити проблеми з травленням, як от діарея. метеоризм і закреп. Вони допомагають регулювати кишкову мікрофлору й полегшують перетравлювання їжі.

Зміцнення імунної системи:Bifidobakterium lactis BLa80 зміцнюють імунну систему й допомагають боротися з інфекціями та хворобами. Вони стимулюють вироблення імунних клітин. як от Т-клітин і антитіла, які допомагають у захисті від шкідливих бактерій та вірусів.

Зменшення запалень: Bifidobakterium lactis BLa80 допомагають зменшувати запалення в організмі.. Запалення є природною реакцією організму на інфекції чи травми, але хронічні можуть призводити до різних захворювань.Bifidobakterium lactis BLa80 виробляють коротколанцюгові жирні кислоти , як от бутират, які зменшують запалення у кишківнику, завдяки чому також можуть зменшуватися системні запалення в організмі.

Зменшення алергій: Bifidobakterium lactis BLa80 можуть сприяти зменшенню алергій. Вони підтримують імунну систему, щоб вона забезпечувала належну реакцію на,  потенційні алергени, у такий спосіб зменшуючи симптоми алергії.

Покращення роботи мозку: існують дослідження про те, що Bifidobakterium lactis BLa80 покращують роботу мозку. Вони виробляють певні сполуки, які впливають на функціонування нервових клітину мозку і можуть поліпшити настрій та пам'ять.

Streptococcus thermophilus ST81

Як і інші пробіотичні бактерії, Streptococcus thermophilus ST81 мають кілька різних механізмів дії в організмі . Нижче перелічено деякі з їхніх найголовніших ефектів.

Сприяння травленню: Streptococcus thermophilus ST81 можуть допомогти зменшити проблеми з травленням. Вони допомагають регулювати кишкову мікрофлору й полегшують перетравлювання їжі.

Зменшення запалень: Streptococcus thermophilus ST81  можуть допомогти зменшити запалення в організмі. Запалення є природною реакцією організму на інфекції чи травми, але хронічні pfgfktyy можуть призводити до різних захворювань.  Streptococcus thermophilus ST81 виробляють певні сполуки , які зменшують запалення у кишківнику, завдяки чому також можуть зменшуватися системні запалення в організмі.

Покращення перетравлення лактози: Streptococcus thermophilus ST81  можуть допомагати у перетравленні лактози. Це особливо актуально для людей із непереносністю лактози, оскільки Streptococcus thermophilus ST81 можуть розчіплювати лактозу й у такий спосіб зменшувати розлади травлення.

Захист від кишково-шлункових захворювань  існують докази того, що Streptococcus thermophilus ST81 допомагають запобігти кишково-шлунковим, таким як виразка шлунку та кишкові інфекції. Вони виробляють певні сполуки , що здатні боротися зі шкідливими бактеріями, завдяки чому знижує ризик інфікування.

Luctobacillus plantarum Lp90 

 Препарати з Luctobacillus plantarum Lp90 є корисним у лікуванні проблем із травленнями, таких як, діарея,  закреп і синдром подразненого кишківника.

Luctobacillus plantarum Lp90  відновлює баланс кишкової мікрофлори, завдяки чому покращує травлення і засвоєння поживних речовин.

Ще однією важливою властивістю Luctobacillus plantarum Lp90 є їхня здатність зменшувати запалення в організмі. Запалення можуть бути бути причиною різноманітних проблем із здоров"ям , зокрема хронічних захворювань(артрити, артрози, хвороби серця). Дослідження показали, що приймання Luctobacillus plantarum Lp90 допомагають зменшувати запалення в організмі. Ці дослідження також показали, що використання Luctobacillus plantarum Lp90  допомагало полегшити симптоми алергії і шкірних захворювань, н-д акне

 Biorepair+Immune    це продукт для всіх, хто бажає зміцнити свою імунну систему. Поєднання перелічених штампів зміцнює імунну систему й допомагає при алергіях і різних шкірних захворюваннях. Цей препарат бореться із запаленнями  у кишківнику, що у будь -який час можуть стати причиною найрізноманітніших захворювань.

 

Замовити можна на нашому сайті vivasan.beauty.com.ua  або ж за телефонами на головній сторінці.

 

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!