Таблетки «БАДЬОРІСТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ» A-Z КОМПАКТ

«БАДЬОРІСТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ» A-Z КОМПАКТ,

Таблетки «БАДЬОРІСТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ» A-Z КОМПАКТ - активний вітамінно-мінеральний комплекс загальнозміцнювальної дії, що надає нормалізуючий вплив на обмінні процеси в організмі людини, що володіє посиленою антиоксидантною активністю, заповнює дефіцит вітамінів, макро - і мікроелементів, стимулює імунітет, попереджає розвиток онкологічних захворювань, позитивно впливає на нервову систему, органи зору, кровотворення, суглоби, усуває негативний вплив хіміо - і променевої терапії, попереджає передчасне старіння. (1 упаковка / 3 міс.)

 

Таблетки «БАДЬОРІСТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ» A-Z КОМПАКТ - активний вітамінно-мінеральний комплекс загальнозміцнювальної дії, що надає нормалізуючий вплив на обмінні процеси в організмі людини, що володіє посиленою антиоксидантною активністю, заповнює дефіцит вітамінів, макро - і мікроелементів, стимулює імунітет, попереджає розвиток онкологічних захворювань, позитивно впливає на нервову систему, органи зору, кровотворення, суглоби, усуває негативний вплив хіміо - і променевої терапії, попереджає передчасне старіння. (1 упаковка / 3 міс.)

Дія «A-Z КОМПАКТ» обумовлена вхідними в його склад 27 вітамінами і мінералами:

ВІТАМІНИ:
Бета-каротин (вітамін А - ретинол ацетат) - взаємодіє з сітківкою ока, беручи участь в утворенні зорових пігментів, забезпечує нормальний сутінковий і колірний зір, забезпечує цілісність епітеліальних тканин, регулює ріст кісток;
Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в синтезі колагену, перетворенні в організмі фолієвої кислоти і заліза, відіграє важливу роль у синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів, зміцнює судини, стимулює імунітет, захищає від вільних радикалів;
Токоферол ацетат (вітамін Е) володіє антиоксидантними властивостями, стимулює формування міжклітинної речовини, колагенових і еластинових волокон сполучної тканини, гладкої мускулатури судин, травного ТРАКТУ;
Тіамін (вітамін В1) в організмі знаходиться у якості коферменту, беручи участь у вуглеводному обміні, утворення ацетилхоліну, покращує передачу нервового імпульсу по нервових волокнах;
Рибофлавін (вітамін В2) - бере участь в системі клітинного дихання та зорового сприйняття, покращує стан шкіри;
Піридоксин (вітамін В6) - забезпечує перетворення амінокислот і синтез нейромедіаторів, покращує стан шкіри і слизових оболонок, попереджає запалення нервів і недокрів'я;
Ціанокобаламін (вітамін В12) - стимулює синтез нуклеотидів, формування еритроцитів, оболонкових клітин нервів, ріст організму, попереджає недокрів'я, запалення нервів;
Біотин (вітамін Н) - бере участь у перетворенні вуглеводів і жирних кислот, перешкоджає випаданню волосся і себореї;
Фолієва кислота (вітамін В9) - бере участь у формуванні еритроцитів, амінокислот, нуклеїнових кислот, забезпечуючи синтез білка, перешкоджає недокрів'я, підвищує якість закладки плода, що покращує якість та зростання швидко розмножуються клітин (крові, статевих);
Пантотенат кальцію (вітамін В5) - є складовою частиною коензиму А, який бере участь в процесі окислення жирів і вуглеводів, бере участь в обмінних процесах білків, жирів і вуглеводів;
Нікотинамід (вітамін РР) - забезпечує процеси тканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну, знижує рівень холестерину, розширює артеріальні судини, покращує кровообіг;
Кальциферолацетат - (вітамін D3) - регулює обмін кальцію і фосфору, покращує всмоктування кальцію з кишечника, формує структуру кісткової тканини;
Філохінон (фитоменадиол -вітамін К1) - бере участь в процесах згортання крові, активуючи протромбино-освітню функцію печінки, сприяє посиленню перистальтики м'язів шлунка, кишечника, бере участь у внутрішньоклітинному диханні, підтримує функцію печінки і серця.

МАКРОЕЛЕМЕНТИ:

Кальцій - є основою кісткової тканини, стабілізує клітинні мембрани, необхідний для нормальної збудливості нервової тканини і скоротливості м'язових волокон, є активатором ряду ферментів і гормонів, найважливішим компонентом системи згортання крові, регулює проникність клітинних мембран, надає антистресовий ефект, сприяє виведенню з організму солей важких металів і радіонуклідів, є антиоксидантом і антиаллергеном;

Фосфор входить до складу нуклеотидів і нуклеїнових кислот, беручи участь у процесі поділу і росту клітин, кодування, зберігання і використання генетичної інформації, є центральною ланкою енергетичного обміну, забезпечує проведення нервового імпульсу і м'язове скорочення;

Магній - є разом з кальцієм основою кісткової тканини, сприяє зниженню холестерину, знижує артеріальний тиск, зменшує негативні явища у жінок в період клімаксу;

Калій сприяє виведенню рідини з організму, необхідний для м'язових скорочень, забезпечує проведення нервових імпульсів, коригує лужний баланс крові, бере участь у перетворенні глюкози в глікоген, регулює ритм серця.

alld day fit

ЕСЕНЦІАЛЬНІ МІКРОЕЛЕМЕНТИ:

Селен - стимулятор імунітету, що сприяє утворенню антитіл, найсильніший антиоксидант, захищає клітки і попереджає генетичні порушення в ДНК, протидіючий порушень хромосомного апарату, який контролює нормальну життєдіяльність клітин, попереджує розвиток пухлин.

При дефіциті вітаміну Е в їжі знешкоджує вільні радикали, роблячи їх нетоксичними. Контролює утворення гормону щитовидної залози трийодтироніну і регулює тим самим обмін речовин, особливо енергетичні та теплообмінні процеси.

Сприяє виробленню еритроцитів, підтримує і продовжує сексуальну активність, захищає сердечний м'яз від дистрофічних процесів, перешкоджає аритмії та серцевої недостатності. Попереджає безпліддя, затримку росту і розвитку.
Цинк входить до складу більш ніж 200 ферментів, виконує різноманітні функції в організмі: бере участь у процесах дихання, білкового і нуклеїнового обміну, формування імунітету.

Необхідний для синтезу колагену, регулює смакову і нюхову чутливість, захищає печінку від хімічного пошкодження, необхідний для формування кісток, нігтів, волосся, запобігає дію вільних радикалів, сприяє регенерації еритроцитів і гемоглобіну, посилює дію вітаміну А і фолієвої кислоти.

У чоловіків бере участь у синтезі статевих гормонів. Надає позитивний вплив на стан простатичної залози (профілактика аденоми) і потенцію.

Разом з вітамінами А і С перешкоджає виникненню імунодефіцитів, стимулює синтез антитіл і чинить противірусну дію. Збільшує виробництво інсуліну і час його дії у хворих на діабет.

Хром регулює рівень цукру в крові, знижує потребу організму в інсуліні, покращує процес проникнення глюкози всередину клітини. Здатний замінити в щитовидній залозі йод при його дефіциті, нормалізує її функцію. Знижує рівень холестерину, тригліцеридів і ризик атеросклерозу.

Молібден - відіграє важливу роль у білковому обміні, бере участь у процесі знешкодження токсичних речовин в печінці, запобігає утворенню канцерогенних нітрозамінів, затримуючи фтор, перешкоджає карієсу зубів.

Марганець - є структурним елементом ряду ферментів. Бере участь в обміні вуглеводів, регулюючи рівень глюкози в крові, нормалізує вироблення інсуліну, бере участь у формуванні кісткової і сполучної тканини, чинить значний вплив на зростання, роботу кровотворних органів, статевий розвиток і статеву функцію, нервову систему.

Профілактика ішемічної хвороби серця, цукрового діабету, захворювань щитовидної залози і т. д.

Мідь - незамінний мікроелемент, який бере участь у багатьох біохімічних процесах в організмі людини. Надає сильний антиоксидантний ефект. Бере участь у кровотворенні, надає позитивну дію на колір шкіри і смакову чутливість.

Покращує стан при запаленні та захворюваннях суглобів. Пригнічує адреналової активність, сприяє зниженню рівня цукру в крові та, молочної кислоти в тканинах у хворих з цукровим діабетом. Мідь показана при зниженій функції щитовидної залози.

Залізо - входячи в гемоглобін еритроцитів, забезпечує транспорт кисню в тканини і тканинне дихання, бере участь у синтезі гормонів щитовидної залози, підтримує імунітет, усуває залізодефіцитну анемію.

Йод - місце основної концентрації - щитовидна залоза. Бере участь в синтезі гормонів тироксину і трийодтироніну, які контролюють всі види обміну речовин. Стимулює синтез білка, імунітет, підвищує розумові можливості. Йод показаний при ендемічному зобі.

Таблетки A-Z компакт «БАДЬОРІСТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ» чинять виражену антиоксидантну дію, захищаючи клітини від пошкодження. При цьому підвищується рівень клітинної адаптації та стійкості організму до різних стресових факторів, простудних захворювань, сповільнюється процес старіння.

Показання: рекомендується як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб, при усіх видах гіповітамінозів, дефіцит есенціальних мікроелементів, зниженні функції імунної системи, в періоди реабілітації після перенесених захворювань, хірургічних втручань, захворюваннях органів зору, хворобах крові, суглобів, нервової і серцево-судинної системи, для активної профілактики онкологічних захворювань, під час курсів хіміо - і променевої терапії, для попередження передчасного старіння, спортсменам.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до інгредієнтів.

Дозування: приймати під час їжі по 1 таблетці 1 раз на день у першій половині дня. При необхідності дозу можна збільшити до 2 таблеток на день. Курс прийому 1 місяць. Перерва між курсами 1-1,5 місяця.

Склад: вітаміни: А, бета каротин, С, Е, В1, В2, В6, В12, К1, нікотинамід, пантотенат кальцію, фолієва кислота, біотин. макроелементи: кальцій, фосфор, магній, калій, натрій, хлор . мікроелементи: йод, марганець, хром (III), селен, молібден, мідь, цинк, залізо (II), кремній, інші: сахароза. (1 упаковка / 6 міс.)