Капсули Віва Бьюті для жінок

Кількість: 60 КАПСУЛ
|

Доступність: У наявності

1185,60 грн.
З картою: 912,00 грн.
Знижка273,60 грн.

Капсули Віва Бьюті / Viva Beauty покращують стан шкіри, надають інтенсивну антиоксидантну дію і уповільнюють старіння. Вміщені в них вітаміни, мінерали, мікроелементи та інші життєво необхідні речовини допоможуть вам довгі роки не тільки виглядати привабливо і молодо, але і прекрасно себе почувати.

295

Склад 1 капсули:

- Олія насіння огірочника, 18-25% холодного віджиму 200 мг;
- Кальцій (карбонат кальцію) 75 мг;
- Вітамін C (аскорбат кальцію) 30 мг;
- Масляний екстракт насіння проса 25 мг;
- Натуральний вітамін E 18 мг;
- Пантотенова кислота (Д- пантотенат кальцію) 10 мг;
- Коензим Q10 (убідекаренон) 5 мг;
- Цинк (оксид цинку) 5 мг;
- Екстракт томата (лікопен) 3 мг;
- Вітамін B6 (пірідоксінгідрохлорід) 1,50 мг;
- Фолієва кислота 200 мкг;
- Біотин 100 мкг;
- Селен (селеніт натрію) 20 мкг.

 

Властивості активних компонентів фітопрепарату Капсули Віва Бьюті для жінок:

Олія огірочника

Олію огірочника холодного віджиму отримують механічним пресуванням з насіння. Для отримання 1 літра свіжовіджатої олії потрібно 5 кг насіння. Таким чином, в 1 капсулі міститься 1 г насіння огірочника. Отримана з насіння олія, прозора і злегка жовтувата, багато гамма-ліноленової кислотою (16-25%), має характерний запах і м'який смак.

Олія огірочника - це рослинна олія з найвищим в природі вмістом гамма-ліноленової кислоти, яка відноситься до групи омега-6-жирних кислот, необхідних для регуляції багатьох функцій організму і обміну речовин. Гамма-ліноленова кислота (ГЛК) допомагає шкірі виконувати її природні захисні функції і тим самим підтримувати здоров'я. ГЛК- структурний компонент шкіри. Вона бере участь в регуляції росту клітин і відіграє велику роль в їх оновленні.

 

Коензим Q10, натуральний (убіхінон)

Q10 або убіхінон - це так званий коензим,  який функціонує в біохімічних процесах організму. Коензим Q10 надходить в організм не тільки з їжею - організм в стані і сам його виробляти.

При збалансованому харчуванні в організмі підтримується нормальна концентрація Q10. Жирна риба, макрель або сардини, горіхи, бобові, насіння соняшнику або субпродукти, наприклад, печінка, є достатнім джерелом Q10.

Для отримання Q10 використовується 3 методи: ферментація дріжджів, ферментація бактерій і хімічний синтез.

Компанія Вівасан і SwissCaps використовують метод дріжджової ферментації, що дозволяє отримувати Q10, ідентичний натуральному (який міститься в м'ясі, рибі або інших продуктах).

 

Шкіра - це найбільш великий орган людини і тому схильна до великого стресу. Так як з віком вміст в організмі коензиму Q10 знижується, то вільні радикали, які утворюються при стресі, вже не розпадаються: наслідком є ​​старіння шкіри. Коензим Q10 підтримує отримання енергії нашими клітинами і є ефективною пасткою вільних радикалів, особливо в поєднанні з вітамінами E і C. Клітини тіла отримують достатньо енергії завдяки Q10, щоб самостійно боротися з агресивним впливом навколишнього середовища, до того ж додатково нейтралізуються вільні радикали.

 

Лікопін: "Сила томата"

Без сумніву, одним з найважливіших високоактивних вторинних рослинних речовин є лікопін. Він відноситься до класу кортіноідов і зміцнює в значній мірі захисну функцію власної імунної системи, а також підсилює антиоксидантну дію вітаміну С. Лікопін здатний нейтралізувати вільні радикали і при впливі УФ-випромінювання захищає шкіру, зберігаючи її здоров'я.

Лікопін - це речовина, яка надає томатам, червоному грейпфруту і м'якоті кавуна червоне забарвлення. Стиглі томати мають вміст лікопіну 3,9-5,6 мг на 100 г овочу. Томатна паста містить дуже багато лікопіну (близько 62 мг на 100 г). Вміст лікопіну в перероблених і термічно оброблених томатах (наприклад, томатний сік) вище, ніж в сирих, так як при нагріванні руйнується структура клітини і відбувається вивільнення лікопіну. У промисловому виробництві лікопін отримують екстракцією з органічними розчинниками з томатного концентрату.

 

Екстракт проса / просо звичайне (Panicum miliaceum)

Живильні речовини містяться в усьому зерні, не концентруючись лише в зовнішніх шарах, як у пшениці. Тим самим просо, поряд з вівсом, є зерновою культурою з найбільш високою поживно-фізіологічною цінністю. Воно містить багато важливих активних речовин, особливо корисних для волосся і нігтів: кремнієву кислоту, вітаміни B1, B2, A і C, кальцій, калій, магній, натрій, фтор і залізо. Просо стимулює обмін речовин і підтягує сполучну тканину.

 

Спосіб застосування та дозування фітопрепарату Капсули Віва Бьюті для жінок:

Дорослим слід приймати по 1 капсулі в день під час їжі протягом 1-2 місяців.

Склад: комплекс вітамінів (вітамін С, вітамін Е, вітамін В6, фолієва кислота, пантотенат кальцію, біотин).

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!