Новинки КОМПАНІЇ ВІВАСАН

Миючі ЕКО засоби по привабливій ціні 160 грн.

 Засіб для чищення кухні Vіva Clean EKO бореться з жиром і брудом на всіх рівних поверхнях. Забезпечує тривалу чистоту і свіжий аромат.

Забороняється змішувати з іншими засобами, що чистять! Правильне дозування допомагає зберегти сімейний бюджет і вберегти природу від забруднення.

Створено на основі ПАР з рослин з хорошою здатністю до біологічного розщеплення. Не містить фосфати і формальдегіди. Упаковка виробляється з вторинної сировини.

Екологічно безпечне і енергоефективне виробництво.

Дія активних компонентів чистячого засобу для кухні:

Бутоксідігліколь - використовується в якості розчинника для побутових миючих засобів.

Етаноламін - регулятор pH кислотності і жиророзчинників..

Трідецет-9 - неіонні поверхнево-активні речовини. Знижує поверхневий натяг косметичних і чистячих засобів. При нанесенні сприяє рівномірному розподілу речовини.

Спосіб застосування чистячого засобу для кухні:

Розпилення: підняти грати розбризкуючої головки. Утворення піни: опустити грати розбризкуючої головки.

Активні компоненти: бутоксідігліколь, етаноламін, трідецет-9.

25396171 448345895563315 1024146131794966427 n

 
Засіб для чищення ванни Vіva Clean EKO надійно очищує ванну кімнату від бруду і вапнякового нальоту. Активна піна, що містить природний розчинник вапняку лимон, забезпечує чистоту, блиск і приємний аромат вашої ванної кімнати.
 

Засіб не підходить для поверхонь з мармуру, вапняку або інших чутливих до кислоти матеріалів. Для лакованих або фарбованих поверхонь рекомендується спочатку випробувати засіб в невидимому місці.

Забороняється змішувати з іншими засобами, що чистять! Правильне дозування допомагає зберегти сімейний бюджет і вберегти природу від забруднення.

Створено на основі ПАР з рослин з хорошою здатністю до біологічного розщеплення.Не містить фосфати і формальдегіди. Упаковка виробляється з вторинної сировини.

Екологічно безпечне і енергоефективне виробництво.

Дія активних компонентів чистячі засоби для ванних кімнат:

Трідецет-9 - іонні поверхнево-активні речовини / Знижує поверхневий натяг косметичних і чистячих засобів. При нанесенні сприяє рівномірному розподілу речовини.

Мурашина кислота - використовується в якості дезінфектора в миючих засобах. Також добре вбиває бактерії.

Молочна кислота - є мономером полілактиду або полімолочної кислоти (ПЛА), якій можна знайти різноманітні застосування в якості біорозкладаної біопластмаси. Молочна кислота має антибактеріальну дію, тому входить до складу рідкого мила, чистячих і миючих засобів для миття посуду. Дезинфікуючу дія стає оптимальною при рН кислотності 3-4.

Лаурет сульфат натрію - активна основа піномиючих засобів м'якої дії, емульгатор, стабілізатор.

Пропіленгліколь - використовується в якості вологоутримуючого засобу в косметичних продуктах, таких як креми для шкіри, зубна паста, миючі засоби, рідини для полоскання рота і дезодоранти. Також пропіленгліколь використовується в якості допоміжної поверхнево-активної речовини в багатокомпонентних системах і сприяє утворенню води в масляних емульсіях.

Спирти С12-С14 - використовують в якості неіонних поверхнево-активних речовин, а також в якості основи для багатьох кремів, миючих засобів і мазей. Жирні спирти також є дуже важливою аніонною поверхнево-активною речовиною в миючих засобах і засобах особистої гігієни.

Гідроксид натрію - регулятор pH кислотності.

Спосіб застосування чистячих засобів для ванних кімнат:

Розпилення: підняти грати розбризкуючої головки. Утворення піни: опустити грати розбризкуючої головки.

Активні компоненти: трідецет-9, мурашина кислота, молочна кислота, лаурет сульфат натрію, пропіленгліколь, спирти C12-C14, гідроксид натрію.

 

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!