+38 068 546 32 72 +38 066 105 11 06 beauty.vivasan@gmail.com
15 бер. 2017

image001

Кожному доцільно мати в домі кілька ефірних рослинних олій. Вони можуть стати в пригоді, коли, не дай Боже, знадобиться «швидка допомога».

Як же користуватись ефірними оліями в конкретних випадках?

Ось кілька прикладів.

28 лют. 2017

image002За допомогою відповідних психологічних програм людина здатна керувати різними сферами власного життя: здоров’ям, матеріальним становищем, роботою, сім’єю. Як позбутися внутрішнього непотребу у своїй голові та налаштуватися у бажаному напрямку, розповідає івано-франківський невролог, енерготерапевт Віталій Прокопів.

28 лют. 2017

image002Здоров’я можна відновити мінералами. Захоплення картинами Далі сигналізує про недуги, а твори Достоєвського у великих дозах небезпечні для самопочуття. Нічого дивного – це лише методи енергетичної медицини.

28 лют. 2017

image002Багато ароматів є афродизіаками, які здатні неабияк покращити взаємини між чоловіком і жінкою.

Магія пахощів

Афродизіаки – речовини, які використовують для підвищення статевої сили і потягу. Назва походить від грецької богині кохання Афродіти. Вона носила пояс, у котрому таїлася незвичайна сила, під дією якої могло відтанути найхолодніше серце.

28 лют. 2017

image002Чудова альтернатива багатьом фармпрепаратам. Ефірна олія – це те найцінніше, що має у собі рослина. Здебільшого ефірна олія містить понад сотню активних цілющих компонентів, які здатні вилікувати і запобігти багатьом проблемам зі здоров’ям. Основне – обрати правильну ефірну олію.

Залишіть свої дані і матимете гарантований* подарунок на свій День Народження

vivasan-beauty.com.ua - Подарунок на ДН

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

Контакти

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!