ЕФІРНА ОЛІЯ ЛИМОНУ

Об'єм: 10 ml.
|

Доступність: У наявності

612,00 грн.
З картою: 471,00 грн.
Знижка141,00 грн.

ОЛІЯ ЛИМОНУ

нормалізує тиск, лікує серцево-судинні недуги, печінку, сечокам'яну хворобу, бореться з респіраторно-вірусними інфекціями..

 Ефірна олія лимона (Citrus limon) - «олія-гігант». До «гігантів» належать лише три ефірні олії: чайного дерева, лаванди і лимона.

21730869 1972744029667715 4421815964215950354 n

Олія лимона має широкий спектр дій. Особливо ефективно нормалізує ліпідний обмін, знижує рівень холестерину, протромбіну в крові, попереджує розвиток атеросклерозу. Тому надзвичайно ефективна для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань. Це незамінний помічник у лікуванні вегето-судинної дистонії, адже олія нормалізує артеріальний тиск. Наголосимо: саме нормалізує. Тому лимонну олію можна застосовувати не тільки у разі підвищеного тиску, а й тоді, коли тиск знижений.

Лимонна олія діє як венотонік: проникаючи всередину, вона поліпшує венозний відтік крові. Й не має значення, де застій: у голові, легенях чи органах малого таза (для ефірних олій немає бар'єра, всі вони мають трансдермальні властивості).Олія лимона — чудовий засіб для усунення головного болю, викликаного спазмами судин головного мозку, венозним застоєм, гіпертонією, метеозалежністю чи передозуванням кави.

 

Вона зменшує нудоту, запаморочення, поліпшує пам'ять.

Якщо, не дай Боже, є проблеми з шлунково-кишковим трактом чи хвора печінка, чи відклалися камінці в жовчному міхурі або уратні солі у нирках, на допомогу також прийде лимонна олія. Крім того, вона сприяє виведенню токсинів (за харчових отруєнь чи отруєнь сурогатами алкогольних напоїв використовується олія лимона) та зайвої рідини з організму, стимулює механізми його саморегулювання.

 

Пахощі лимона мають сильну антивірусну, протимікробну, антисептичну, протизапальну та бактерицидну дії. Цю олію можна назвати «фахівцем» для профілактики та лікування респіраторно-вірусних інфекцій, а також захворювань, пов'язаних з ослабленням імунітету: бронхіт, грип, застуда тощо.

У косметології олія лимона відбілює пігментні плями, ластовиння, сказати б, стирає «судинний малюнок», усуває проблеми шкіри.

 1466779061

Застосування ароматичної олії лимона.

Як же застосовувати ароматичні олії? Наприклад, аби запобігти вірусним та застудним захворюванням (це стосується не лише вірусу грипу, а й усіх вірусних інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом), можна застосовувати такі методи ароматерапії: аромалампа (аромалампу можна придбати в аптеках чи торговельних закладах; вона складається з двох ярусів: у верхній наливається вода, в яку додають ефірну олію, в нижньому запалюють свічку, полум'я нагріває воду, аромат олії поширюється в повітрі), аромаванна, інгаляції.

 

 

Аромалампа

♦ Заповнити аромалампу теплою водою і додати одну краплю олії лимона на п'ять метрів квадратних площі приміщення. Свічкою нагрівати воду (вода не повинна кипіти). Тривалість процедури — тридцять хвилин.

Кімната швидко наповниться пахощами лимона, які знищать патогенну мікрофлору і очистять повітря, через яке людина отримає цінні біологічно активні регулятори для організму. Але запах має бути не насичений, а ледь-ледь відчутний (пам'ятайте: в ароматерапії «багато — не завжди добре»; ефірні олії найкраще діють саме в гомеопатичних дозах). Окрім того, лимонна олія підвищить загальний тонус людини, поліпшить концентрацію уваги, усуне головний біль.

 

Створити навколо себе своєрідну захисну оболонку, яка не лише захищатиме впродовж дня від вірусів, а й додасть сил та енергії, допоможе аромамедальйон. Для цього потрібно капнути в нього лише одну краплю олії лимона.

Дуже доступним і надзвичайно ефективним методом профілактики та лікування багатьох захворювань є інгаляції та аромаванни. Інгаляції бувають холодні і гарячі, їх можна робити один-два рази на день упродовж семи-десяти днів.

 

Холодна інгаляція

♦     Дві-три краплі олії лимона капнути на носову хустинку або вдихати аромат безпосередньо з флакона впродовж трьох-десяти хвилин. Дихати глибоко і рівномірно.

 

 

Гаряча інгаляція

♦     Дві-три краплі лимонної олії на склянку гарячої води (або одну-дві краплі на сто грамів води у заварному чайнику; в такому разі дихати через «носик»). Дихаючи (глибоко і рівномірно) над склянкою, очі слід заплющити, аби не подразнювалися слизові оболонки.

 

 

Аромаванна

♦     Капнути дві-три краплі лимонної олії на столову ложку молока, вершків, меду чи морської солі (ефірна олія не розчиняється у воді, тому спочатку змішуємо її з емульгатором: молоком, вершками тощо) і додати до наповненої водою ванни. Температура води має бути 38-39°С (гаряча вода стимулюватиме потовиділення, яке перешкоджатиме проникненню олії через шкіру). Тривалість ванни — п'ятнадцять хвилин.

Аромаванни можна приймати двічі-тричі на тиждень (або один раз на тиждень для профілактики) і не раніше, як за дві-три години після їди.

 

Лимонна ванна надзвичайно корисна. Маючи здатність проникати дуже глибоко, ефірна олія не лише лікує вірусні захворювання, а й сприяє виведенню шлаків і зайвої рідини з організму. Благотворно впливаючи на шкіру і розгладжуючи її, вона допомагає розв'язати так звані целюлітні проблеми. Крім того, усуває втому і додає бадьорості. (Принагідно зазначимо, що таку саму дію, як лимонна олія, має і ефірна олія апельсина. Різниця лише в тому, що лимон тонізує, а апельсин «знімає» нервове перенапруження і поліпшує сон. А ще стимулює віру у свої сили, додає оптимізму, відновлює ауру після тяжких хвороб та емоційних стресів, добре впливає на зір, особливо після роботи з комп'ютером. Тому перед самим сном краще приймати ванну з олією апельсина. Можна також кілька крапель капнути на подушку: це зміцнить ваш сон. І не бійтеся — жирної плями на подушці не буде, якщо ви придбали справжню ефірну олію.)

Використовують олію лимона для масажів та розтирань. Таким чином лікують ревматизми, м'язові болі, варикозне розширення вен, целюліт.

Depositphotos 25945447 l 2015 800x445

 

 

Масаж з олією лимона

♦ Три краплі ефірної олії лимона розчинити в столовій ложці транспортної олії. Робити масаж, розтирання.

Зауваження: у разі варикозного розширення вен втирати олію слід дуже обережно, легкими масажними рухами.

Ефективні втирання ефірної олії у біологічно активні точки. Скажімо, у людини часто бувають спазми судин головного мозку, болить і паморочиться голова. На скронях містяться біологічно активні точки. Аби зняти спазм головного мозку, слід легкими масажними рухами втирати у скроні олію лимона, допоки з'явиться слабке почервоніння — гіперемія, як кажуть медики. І тоді ефірна олія (а це надзвичайно тонка і летка субстанція, яка має здатність проникати дуже глибоко) швидко потрапить у кровоносні судини, що викличе їх рефлекторне розширення і поліпшить венозний відтік крові. Крім того, олія діятиме й через нюхові рецептори. І спазм відпустить, головний біль мине.

Корисні лікувальні аплікації з олією лимона на ясна у разі пародонтозу, кровоточивості ясен.

 

 

Аплікації на ясна

♦     Одну краплю олії лимона розчинити в трьох краплях соняшникової (транспортної) олії. Нанести на ватний тампон і прикласти до ясен на тридцять хвилин. Процедуру робити раз на день. Застосовують олію лимона і для збагачення косметичних засобів.

Дуже добре чистити зуби з олією лимона. Для цього варто капнути одну краплю на зубну пасту. Така процедура гарно відбілює зубну емаль і попереджує розвиток карієсу, знижує кровоточивість ясен, освіжає порожнину рота.

Олія лимона здатна оздоровити і зміцнити волосся. Для цього варто приготувати ліки.

 

          Ліки для зміцнення волосся

♦     Дві краплі олії лимона додати до одного жовтка курячого яйця. Ретельно розмішати. Втирати у корені волосся. Витримати щонайменше три-п'ять хвилин. Змити теплою водою.

Волосся набуває здорового блиску, коріння зміцнюється.

Можна 

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!