Ефірна олія Гвоздика

Об'єм: 10 ml.
|

Доступність: Товару немає на складі!

761,00 грн.
З картою: 585,00 грн.
Знижка176,00 грн.

Натуральна ефірна олія гвоздики - потужний енергетичний тонік, надає сильну загальнозміцнюючу дію. Знімає напругу і спазми, характеризується широким спектром антибактеріального та противірусного захисту. У поєднанні з вираженим знеболюючим ефектом, успішно застосовується в стоматології. Стимулює мозкову діяльність і піднімає настрій.

Ефірна олія Гвоздика (Eugenia cаryophyllus) має противірусну, протигрибкову, протизапальну, спазмолітичну, зігрівальну дію. Сприяє кровотоку. Болезаспокійливе при зубному болі, ревматизмі, артритах, стоматитах, головному болі. Посилює імунітет. Має тонізуючі, сечогінні властивості. Стимулює травлення. Порушує психіку. Покращує настрій, повертає сили.


Ефірна олія гвоздики, завдяки своєму смаку та здатності підтримувати гігієну порожнини рота, використовується протягом багатьох років у стоматології, при виробництві цукерок та жувальних гумок. Основний хімічний компонент - евгенол - є причиною стимулюючого і збуджуючого ефекту, завдяки чому масло гвоздики можна використовувати як масажне масло, що розігріває. Має потужний антиоксидантний потенціал, підтримує здоров'я серцево-судинної системи. У кулінарії додає пряний смак будь-якій страві або десерту, приносячи при цьому велику користь для здоров'я. Однієї краплі ефірної олії гвоздики достатньо чистоти зубів і ясен, і навіть для свіжості дихання.

 

Має антибактеріальні, противірусні, протигрибкові, протипаразитарні, дезінфекційні, антисептичні властивості. Чинить потужну антиоксидантну дію. Підтримує здоров'я серцево-судинної системи. Посилює захист від респіраторних захворювань. Поліпшує стан при ревматизмі. Допомагає утримувати в чистоті зуби та ясна.

Ефективно для стимулюючого та розігрівуючого масажу.

Гвоздика колись цінувалася на вагу золота і була причиною "війн за прянощі". Олія гвоздичного дерева була описана в індійській і китайській літературі та гідно оцінена вже з найдавніших часів.

Ефірну олію гвоздики отримують шляхом парової дистиляції з бутонів гвоздикового дерева.

Гвоздика містить багато цінних речовин, головним з яких є евгенол (до 95%). Вважається цілющою рослиною через свої бактерицидні, болезаспокійливі та травні властивості.

Олія гвоздики - дуже потужний антисептик: його 1% розчин діє в чотири рази ефективніше за фенол - і може з успіхом застосовуватися в лікарнях, будинках для людей похилого віку та інших установах, де бактеріальні інфекції можуть представляти серйозну проблему. Під час будь-яких епідемій корисно частіше користуватися аромалампою з олією гвоздики.

Гвоздика - хороший болезаспокійливий засіб, і раніше до нього часто вдавалися, щоб послабити зубний біль. Його і зараз використовують як антисептик при лікуванні зубів, а також при виготовленні зубних паст, рідин для полоскання рота тощо.

Ефективний засіб у стоматології: знеболює, ліквідує запальні процеси при пульпітах, карієсі, парадонтозі. Сприяє регенерації тканин ротової порожнини. Використовується для дезінфекції та анестезії порожнини рота – робить свіжішим дихання.

Завдяки болезаспокійливим властивостям допомагає легше переносити зубний біль, болі при ревматизмі, артритах, стоматитах, а також головні болі, пов'язані зі зміною артеріального тиску. Діє олія локально, а не на весь організм.

Покращує стан при розладах дихання, з успіхом застосовується при лікуванні туберкульозу, астми та бронхіту. Прекрасно дезінфікує повітря, коли в будинку є заразний хворий.

Полегшує дихання при бронхолегеневих розладах. При розпиленні в зимовий період підвищує опірність організму під час епідемій повітряно-крапельної та кишкової інфекцій.

Гвоздична олія підвищує імунітет, надає тонізуючу дію на організм. Благотворно впливає на травну систему, перешкоджаючи скупченню газів і знімаючи шлункові спазми.

Регулюючи процеси бродіння в шлунку, позбавляє від нудоти і використовується для дезінфекції та анестезії порожнини рота - робить більш свіжим подих.

Допомагає при кишкових інфекціях, усуває діарею. Оптимізує процеси травлення, усуває кольки та метеоризм. Має протисудомну дію.

Олія надає тонізуючу дію на нирки, шлунок, селезінку і кишечник. Допомагає легше переносити м'язовий і головний біль.

Сильні зігріваючі та болезаспокійливі властивості олії гвоздики роблять її визнаним допоміжним засобом при пологах, як психічно, так і фізично. Олія гвоздики стимулює матку, сприяє початку перейм і знижує страхи перед пологами.

Як афродизіак олія гвоздики використовується при порушеннях в сексуальній сфері, зокрема при імпотенції і фригідності.

Знімає психічні блоки, душевні конфлікти і невирішені проблеми минулого. Вона зміцнює нерви і додає почуття примирення, задоволення і гармонії.

Надає регенеруючу дію на пошкоджену шкіру.

Олія гвоздики у вигляді дуже слабкого розчину використовується при лікуванні корости, для обробки інфікованих виразок і ран, особливо якщо вони погано загоюються.

У поєднанні з олією апельсина і лимона застосовується як захисний засіб від комах.

Відлякує міль і комах (комарі, кліщі, воші). Гвоздична олія, гвоздика і ефірні кульки, виготовлені із суміші гвоздики і апельсина, є ефективними засобами від комах, допомагають запобігти не тільки навалі молі, а й інфекційним хворобам.

При впливі на тіло благотворно впливає на травну систему, має вітрогінну властивість, перешкоджає скупченню газів при надмірній м'язовій напруженості. Зупиняє блювоту, діарею, знімає шлункові спазми, диспепсію, виганяє паразитів. Регулюючи процеси бродіння в шлунку, позбавляє від нудоти, робить більш свіжим подих. Олія надає тонізуючу дію на нирки, шлунок, селезінку і кишечник.

Впливаючи на шкіру, загоює інфіковані рани, шкірні виразки. Покращує стан шкіри у хворих з дискоідною формою червоного вовчака.

Впливаючи на свідомість, олія гвоздики має позитивний, стимулюючий ефект. Покращує пам'ять, виводить з депресії. Здатна піднімати настрій, повертає сили, допомагає подолати млявість і апатію.

Принцип дії олії гвоздики: Характеризується сильними антибактеріальними властивостями з широким спектром дії. Має противірусну, протигрибкову, протизапальну, зігріваючу дію. Сприяє кровотоку, дуже добре знімає м'язові спазми, знеболює, працює як місцева анестезія. Підсилює імунітет. Має тонізуючі, сечогінні властивості. Стимулює травлення, збуджує психіку, зміцнює організм і поліпшує настрій.

Застосування олії гвоздики: Сильна спазмолітична і болезаспокійлива ефірна олія. Поєднання в складі евгенола і метилсаліцилата має ефект місцевого знеболюючого і тому вже кілька поколінь використовується стоматологами для зняття зубного болю і дезінфекції. Ця олія підсилює весь організм при станах слабкості і втрати енергії. Завдяки широкому спектру дії проти паличок і вірусів вона застосовується в чистому вигляді при зубному болю і запаленнях ясен, а також в розчинах для полоскання горла при інфекціях носоглотки.

Енергетика олії гвоздики: Є потужним енергетичним тоніком.

Характеристика запаху: Аромат терпкий, деревний, що обпалює. Нижній тон - маслянистий, середній - м'який, з відтінком паленого дерева, верхній - пряний, фруктовий, оцтовий, свіжий.

Нота: Олія нижньої ноти.

Основні властивості Ефірної олії гвоздики:

▪ противірусна; ▪ протигрибкова; ▪ протизапальна; ▪ антисептична; ▪ імуностимулююча; ▪ дезінфікуюча; ▪ анестезуюча; ▪ спазмолітична; ▪ зігріваюча; ▪ тонізуюча; ▪ антиневралгічна; ▪ вітрогінна; ▪ протиглистова; ▪ протиблювотна; ▪ ранозагоювальна; ▪ інсектицидна.

Для емоцій: Заспокоює і знімає агресію, підвищує концентрацію уваги і працездатність, викликає прилив сил.

Для імунітету: Має високу антибактеріальну активність, тому є прекрасною профілактикою заражень під час епідемій повітряно-крапельних інфекцій. Дезінфікує повітря в приміщеннях і знеболює.

Для суглобів: Має виражену протисудомну дію. Відомий засіб від артритів, артрозів, здатна відновити рухову активність в комплексній ЛФК терапії і масажі. Ефективно знеболює симптоми захворювань опорно-рухового апарату.

Для жінок: Підвищує тонус матки, перешкоджає млявим, мізерним, тривалим менструаціям. В народній медицині під час пологів завжди використовували олію гвоздики для забезпечення продуктивності сутичок і посилення ефективності потуг.

Побутове застосування: Запах гвоздики не виносить міль, що використовується для ароматизації гардеробів. Гвоздична олія відлякує також комарів та мух.
Показання до застосування Ефірної олії гвоздики:

▪ депресії, млявість, апатія; ▪ диспепсії (пронос, нудота, блювота); ▪ спастичний біль ШКТ; ▪ запори; ▪ метеоризм; ▪ глистяні інвазії; ▪ угамування зубного болю; ▪ угамування головного болю; ▪ угамування болю в суглобах при ревматизмі, подагрі; ▪ туберкульоз; ▪ бронхіальна астма; ▪ хронічні бронхіти; ▪ санація повітря в приміщеннях; ▪ імпотенція у чоловіків, фригідність у жінок; ▪ знижена активність імунної системи; ▪ репеллентна дія спільно з апельсином і лимоном; ▪ загоєння шкіри при червоному вовчаку; ▪ полегшує перебіг пологів.

Протипоказання: Індивідуальна непереносимість.

 

Косметичне застосування Ефірної олії гвоздики:

▪ Для обличчя: догляд за проблемною і жирною шкірою;

▪ усунення бактеріальних дерматитів, гнійничкових уражень шкіри, вугрової висипки, фурункульозу.

▪ Для тіла: усуває гнійничкові, вугрові ураження шкіри та фурункульоз;

▪ ефективно при корості та інфікованих ранах; ▪ розсмоктуюча дія; ▪ ранозагоювальна, бактерицидна; ▪ антицелюлітна, ліполітична, загально омолоджуюча, антиоксидантна дія; ▪ лікування опіків шкіри.

Психоемоційна корекція Ефірною олією гвоздики:

▪ тонізує; ▪ відновлює сили після нервового і фізичного перенапруження; ▪ усуває астено-депресивні стани, невралгії; ▪ збільшує об'єм і обсяг активної пам'яті; ▪ допомагає запам'ятовувати великі обсяги інформації; ▪ зігріває; ▪ усуває тремор; ▪ нейтралізує напади істерії.

Побутове застосування Ефірної олії гвоздики:

▪ репеллент, виганяє моль, відлякує комарів і мух; ▪ усуває набряк і печіння після укусів комах; ▪ в кулінарії: при приготування глінтвейна, страв з м'яса, риби, дичини.

Сумісність (поєднання в ароматичної суміші) Ефірної олії гвоздики:

▪ апельсин; ▪ базилік; ▪ герань; ▪ іланг-іланг; ▪ лаванда; ▪ лимон; ▪ розмарин; ▪ троянда; ▪ фенхель; ▪ чайне дерево; ▪ чебрець; ▪ шавлія; ▪ ялиця; ▪ ялівець.

Способи застосування, рецепти для Ефірної олії гвоздики:

Як використовувати Ефірну олію гвоздики?

Аромалампа / дифузор: 1-2 краплі олії гвоздики на 5 кв. метрів приміщення, гармонізує блоковану нервову систему, а її теплий і м'який аромат додає почуття задоволення і спокою. Кілька крапель на хустці, яка лежить на підвіконні, не пустять в будинок настирливих комах або відлякнуть від одягу моль, якщо хустку покласти в шафу.

Масаж: Близько 10-20 мл олії жожоба або авокадо від Vivasan змішати з 1-3 краплями олії гвоздики Vivasan і втирати суміш в шкіру, суглоби або м'язи. Таке розслабляюче і тонізуюче лікування покращує загальний стан організму і знижує м'язові спазми і спазми в системі травлення. Також допомагає при ревматизмі і болях в кінцівках. При масажі рефлекторних зон стоп посилюється ефект зняття психічних блоків, поповнюється запас сил і досягається стан душевної рівноваги.

Гігієна рота / догляд за зубами: В 1 склянці води розчинити 1-2 краплі олії гвоздики Vivasan і полоскати цим розчином рот і горло. При такому застосуванні в поєднанні з оліяєю чайного дерева-кануки-мануки від Vivasan (1-2 краплі) олія гвоздики дезодорує і дезинфікує порожнину рота при кровотечах, інфекції носоглотки і запаленні слизової оболонки зубів.

Зубний біль: Невеликій тампон, попередньо змочити у воді або рослинній олії, віджати, нанести 1-2 краплі гвоздичного олії та прикласти до жувальної поверхні хворого зуба або між щокою і яснами на 20 хвилин. Аплікації на ясна при пародонтозі: 3 краплі олії гвоздики + 3 краплі олії апельсина + 3 краплі оливкової олії наносити тонким аплікатором на ясна.

Ванни: 3-4 краплі олії гвоздики з емульгатором.

Аромамедальйон: 1-2 краплі олії гвоздики. Збагачення косметичних засобів: Для збагачення кремів, тоніків, ополіскувачів, розчинів для промивання ран: 1-2 краплі олії гвоздики на 1 грам основи.

Репелент: 3-5 крапель олії гвоздики на 10 мл рослинної олії. Наносити на тіло для відлякування комах.

Кухня: Олія гвоздики Vivasan підходить переважно для приправи до м'яса, дичини, птиці та риби, а також таких овочів як червона або брюссельська капуста. Підходить для випічки пряних пирогів або пряників, а також для приготування глінтвейну, печених і ромових фруктів. Олія гвоздики від Vivasan сильно концентрована, зазвичай достатньо 1-2 краплі з невеликою кількістю рослинної олії або меду.

Запобіжні заходи: Сильнодіюча олія, слід користуватися з обережністю. Не застосовувати препарат без консультації з ароматерапевтом! Не кращий вибір для ароматичного масажу, оскільки висока ймовірність подразнення шкіри.

Довідкова інформація про Ефірну олію гвоздики:

Ботанічне найменування: Eugenia caryophyllata.

Сімейство: Миртові (Myrtaceae).

Ботаніка: Високе, тонке вічнозелене дерево з густою кроною, що виростає до 20 метрів у висоту, з шкірястим яйцевидним листям.

Поширення: Індія, Індонезія, Мадагаскар, Занзібар, Молуккські острови.

 Отримання ефірної олії: Парова дистиляція листя куща пряної гвоздики.

Обсяг рослинного матеріалу: 50 кг листя -> ~ 1 літр ефірної олії.

Середня щільність при 20°C: 1,04 г / см3.

Число крапель на 1 мл: ~ 38 крапель.

Обсяг рослинного матеріалу на 1 краплю: ~ 1,3 г

Основні діючі речовини: 70-80% евгенола, також евгенілацетат, каріофіллен, метилсаліцилат, фурфурал.

Характеристика ефірної олії: Темна, пряна, сильна, ніжна, як пудра.

Олії для сумішей: Апельсин, базилік, герань, іланг-іланг, лаванда, лимон, розмарин, троянда, фенхель, чайне дерево, чебрець, шавлія, ялиця, ялівець.

Нота: Зелена, нижня.

Знак зодіаку: Лев.

Планета: Сонце.

Стихія: Земля, частково Вогонь.

Корисні статті

Залишіть свої дані і ми з Вами зв'яжемся

vivasan-beauty.com.ua - Зворотній зв'язок

Ваші дані збережено.

Ми в соц-мережах

0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!